Sháníte letenku s nejlepší cenou?

santa ponsa mallorca partyšová

Santa Ponsa (Mallorca) | EXIM Tours

Písečná pláž 200 m, dětský bazén, 30 km z letiště, golf, bar u bazénu

Santa Ponça | Mallorca

Letovisko Santa Ponça (nebo také Santa Ponsa) se nachází na jihozápadě ostrova Mallorca a je jednou z nejrychleji rostoucích prázdninových destinací na ostrově.

Santa Ponsa

Nedaleko od hlavního města Mallorky, Palm je útulné město Santa Ponsa, které láká turisty s vynikající kombinací dovolené na pláži a kulturní zábavy. Řekněte vám, kam jít a co vidět v Santa Ponsa.

Globales Playa Santa Ponsa - Španělsko | CK Fischer

Globales Playa Santa Ponsa - Písečná pláž 200 m, brouzdaliště, pro rodiny s dětmi, bar u bazénu

Poloha Santa Ponça, památky, pláže a sporty

Santa Ponça na jihozápadě, 20 km od Palmy. Kaple a strážní věž, přístav a král Jaume I., písečné pláže, vodní sporty, golfová hřiště.

Hotel TUI Suneo Santa Ponsa, Španělsko Mallorca - 12 162 Kč...

Prohlédněte si recenze hotelu TUI Suneo Santa Ponsa, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu TUI Suneo Santa Ponsa, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu TUI Suneo Santa Ponsa na největším online prodejci...

Mallorca - Santa Ponsa -

Malebné letovisko s největším rozvojem cestovního ruchu na východním pobřeží s bohatým nočním životem a bohatou nabídkou vodních sportů. Mallorca – Santa Ponsa – dovolená Zde naleznete bohatou nabídku vodních sportů i jiné zábavy a kulturní...

Hotel Globales Playa Santa Ponsa, Španělsko Mallorca - 7 556 Kč...

Prohlédněte si recenze hotelu Globales Playa Santa Ponsa, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Globales Playa Santa Ponsa, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Globales Playa Santa Ponsa na největším...

Santa ponsa - Dovolená 2022 - CK Fischer

Klidnější Santa Ponca je oblíbená u milovníků golfu, sportů, jídla, relaxace na plážích a výletů do širokého okolí - doporučujeme na dovolenou nejen pro rodiny.

Santa Ponsa - Mallorca - Španělsko | - více než...

Cestovní agentura - last minute, letenky, katalogové zájezdy, pobytové, poznávací, exotika, lyľařské, eurovíkendy a víkendové pobyty.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky