Sháníte letenku s nejlepší cenou?

rudá bologna do itálie

Hotel Bologna, Itálie Rimini - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Bologna, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Bologna, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Bologna na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Itálie, Bologna – nejen boloňské špagety

Bologna patří k nejvytíženějším dopravním uzlům v Itálii. Budete-li chtít po Itálii cestovat vlakem, je dost velká pravděpodobnost, že přes Bolognu pojedete.

Bologna –

Bologna je s téměr 400 000 obyvateli hlavním a nejlidnatějším městem regionu Emilia-Romagna. Přesto, že má jedno z nějvětších historických center v Itálii, bývá zahraničními turisty opomíjena.

Rudé brigády - Uniepedie

Zadržovaný Aldo Moro Rudé brigády (italsky Brigate Rosse) byla italská levicová teroristická organizace založená roku 1969 Renatem Curciem a jeho ženou, aktivní především v 70. 19 vztahy.

Bologna, Itálie. Památky na Bolognu

Dnes půjdeme do města Bologna (Itálie). Dozvíte se o hlavních atrakcích tohoto města, stejně jako o některých faktech z jeho historie.

Bologna aneb průvodce městem špaget a toho nejlepšího

Bologna je nádherné historické město, které na mapě Itálie najdete na úpatí pohoří Apeniny, mezi řekami Savena a Reno. Bologna je hlavní město regionu Emilia Romagna a v současné době má něco málo přes 384 000 obyvatel.

Bologna - Itálie - dovolená a turistické informace

Centrem Bologne je Piazza Maggiore (náměstí Maggiore) obklopené významnými městskými budovami. Náměstí dominuje bazilika San Petronio zasvěcená místnímu patronovi, 8. biskupovi Bologne (431 - 450), svatému Petroniovi.

Itálie, Bologna | CK Mundo

Nejen Pisa, ale také Bologna má svou šikmou věž, dokonce hned dvě! Vyšší z nich, Torre degli Asinelli, měří 100 metrů. V místní obrazárně je mnoho děl zejména z malířské bolognské školy (Guido Reni, Ludovico Caracci aj.). V neposlední řadě je...

Rudá Bologna | Itálie na Světadílech

Až do 2. poloviny 20. století se Bologna mohla pyšnit statutem nejzachovalejšího středověkého města Itálie. Nesmírné škody, vzniklé v průběhu druhé světové války, již nikdy nebude možné zcela nahradit, přesto dodnes můžeme obdivovat nemalé...

Perly střední Itálie s koupáním v Rimini | Itálie, Bologna

Perly střední Itálie s koupáním v Rimini, Itálie, Bologna

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky