Sháníte letenku s nejlepší cenou?

rhodos kalimera hotel praha

Hercules Hotel - ostrov Rhodos

Hledáte ubytování v letovisku Faliraki na řeckém ostrově Rhodos? Vyzkoušejte třeba dvouhvězdičkový hotel Hercules Hotel.

First Minute Kalimera Kriti Hotel and Village Resort Sissi...

Zájezdy do hotelu Kalimera Kriti and Village Resort, Kréta, Řecko. Využijte nejlepší ceny z nabídky mnoha cestovních kanceláří.

Hotel Oceanis - Rhodos **** | Ostrov Rhodos | Brenna

Elegantní hotel s kvalitními službami se nachází přímo u pláže, která je přístupná přes místní komunikaci. Součástí hotelového areálu je krásná zahrada a rozsáhlý bazén s vodopády a pool barem uprostřed.

Kalimera Kriti Hotel and Village Resort - Řecko - dovolená...

Zájezdy do hotelu Kalimera Kriti and Village Resort, Kréta, Řecko již od 20 790 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Calimera Porto Angeli | Řecko v detailech

Hotel Calimera Porto Angeli příležitostně organizuje řecký večer/barbeque, denní a večerní animační program v hotelovém amfiteatru nebo diskotéku.

Kalimera Hotel - Agia Marina, Chania, Crete, GR

Kalimera Hotel is situated in Agia Marìna, Crete, Greece, at a distance of only 8km away from the town of Chania. A coastal hotel with endless shopping and entertainment opportunities.

AKTI Kalimera KOS (hotel) - KOS - Řecko | Zájezdy a Dovolená

AKTI Kalimera KOS (hotel) - KOS - Řecko - last minute, first minute, katalog, informace: Hotel Akti Kalimera je součástí hotelu Akti Beach Club. Nachází se

Romanza MARE (hotel) - Rhodos - Řecko |

Romanza MARE (hotel) - Rhodos - Řecko - last minute, first minute, katalog, informace: Oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou nacházející se v klid

Mediterranean (hotel) - Rhodos - Řecko | Zájezdy a Dovolená

Mediterranean (hotel) - Rhodos - Řecko - last minute, first minute, katalog, informace: Hotel Mediterrean Přímo v centru hlavního města ostrova u nejoblíbe

hotel mitsis petit palais rhodos rhodos– popis recenze

Vyzkoušejte třeba pětihvězdičkový hotel Mitsis Rodos Village. Kalimera Řecko. CZ. CZ EN DE RU FR IT PT ES. Mapa. Napište nám. Greece. ... K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze. ← Mitsis Petit Palais Montemar → ...

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky