Sháníte letenku s nejlepší cenou?

rhodos i oktoberfest

Rhodos Archives -

Řecký ostrov Rhodos leží 50 km jižně od tureckého města Marmaris. Díky této skvělé poloze tady panuje nádherné počasí od května až do října.

Rhodos - Řecko - Pobytové zájezdy - Travel 2002, spol.

Nalezené zájezdy z Řecko - Rhodos. Vyberte si jeden z 1317 termínů a vyražte na skvělou dovolenou.

Rhodos – zajímavosti zajímavá místa na dovolené

Ráda bych se touto cestou podělila o své zážitky z cestování po řeckém ostrově Rhodos, kde jsem strávila krásných 12 dní ve městě Faliraki. Hlavní ...

Baví vás troubit jako na lesy? Navštivte Rhodos

Rhodský kolos, bronzová socha boha slunce Helia, sice už neexistuje, ale stále patří mezi 7 divů antického světa. I bez něj stojí ostrov Rhodos za návštěvu.

Oktoberfest – Necyklopedie

Oktoberfest, neboli Pevný Říjen je dýchánek, který se každoročně koná v Mnichově na oslavu výročí Hitlerova pivního puče v roce 1923.

Rhodos – Informace pro cestování a dovolenou

Ostrov Rhodos se řadí k nejpopulárnějším místům v Řecku a při hlavní letní turistické sezóně létá mezi ČR a Rhodosem 2 až 3 lety plné ...

Oktoberfest 2022 - Rad Season

Oktoberfest is the largest beer festival in the world taking place in Munich, Germany. The undisputed king of Beer events!

Oktoberfest 2023 • Oktoberfest.de - Die offizielle Website zur...

Die offizielle Webseite zum Oktoberfest 2023 in München. Alle Informationen, News, Termine, Bierzelte, Fahrgeschäfte, Preise, Anreise und Shop zur Wiesn 2023

Oktoberfest po dvou letech bude, oznámil primátor. Slavnost...

Největší pivní festival Oktoberfest se letos po dvouleté přestávce uskuteční, oznámil mnichovský primátor. Minulé dva ročníky nebyly kvůli pandemii covidu. Festival letos odstartuje 17.

Dovolená Rhodos 2022, zájezdy a informace | EXIM Tours

Na řecký ostrov Rhodos míří turisté za příjemným celoročním klimatem, průzračným mořem, památkami i zábavou. Vyberte si zájezd a užijte si dovolenou na Rhodosu.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky