Sháníte letenku s nejlepší cenou?

pálffy kréta

János Pálffy - Wikipedia

János Pálffy was renowned for his strong loyalty to the Habsburgs and his extraordinary bravery in battle.

Kréta: letovisko Chersonissos (Hersonissos)

Chersonissos (též Hersonissos) je přístavní městečko na severním pobřeží Kréty, východně od Heraklionu. Je důležité z toho důvodu, že se v jeho okolí nachází obrovské množství hotelových kapacit, a tak je velká pravděpodobnost, že se do něj...

| Řecko v detailech

Oproti turistickým střediskům v jiných částech Kréty se Adelianos Kampos oblast vyznačuje především dlouhou rovnou písečnou pláží, která se táhne na západ až k východní části města Rethymno.

Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta

Kréta je současně 5. největším ostrovem ve Středozemním moři. Na severním pobřeží je omývána Krétským mořem, na jihu pak mořem Libyjským.

Palais Pálffy (Panská) – Wikipedia

Das Palais Pálffy (oft mit dem Palais Pálffy in der Ventúrska ulica verwechselt; slowakisch Pálfiho palác) in der Herrengasse ist ein im spätklassizistischen Stil erbautes Palais in der Innenstadt von Bratislava am Südrand der Altstadt in...

74

Sort By Product Name Price Color Brand Relevance ↑ (asc)

Dovolená Kréta |

Láká vás Kréta? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!

Pálffyové – Wikipedie

Pálffyové z Erdődu (maďarsky Pálffy család, slovensky Pálfiovci, dříve Pálffyovci) byl jeden z nejznámějších uherských šlechtických rodů.

Kréta památky

Historie a architektura řeckého ostrova Kréta byla ovlivněna hned několika významnými civilizacemi a národy. K nejznámějším památkám Kréty jistě patří rozsáhlé archeologické naleziště Knossos nebo hlavní město Heraklion.

Ubytování Pálffy - Město Bratislava | Ubytování a zážitky...

Apartmán Pállfy sídlí v budově z roku 2005 v Bratislavě, 800 metrů od Michalské věže, 1,2 km od Bratislavského hradu a 2,9 km od výstaviště Incheba.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky