Sháníte letenku s nejlepší cenou?

mimoriadne vlaky do chorvatsko

Vlakem do Chorvatska -

Autovlakem do Chorvatska s ÖBB a ZSSK Vlakem z Bratislavy a Vídně do Splitu Čeští turisté, kteří to nemají daleko na Slovensko nebo do Rakouska, mohou využít přímý noční vlak nightjet do Chorvatska.

Vlakem do Chorvatska -

Plánujete vyrazit v létě do Chorvatska? Nechte auto doma a využijte pohodlný a levný způsob, jak se na dovolenou dopravit. V roce 2022 budou jezdit do Chorvatska hned dvě přímá spojení z Prahy a Bratislavy / Vídně.

Vlakem do Chorvatska | RegioJet

Žluté vlaky RegioJet vás pohodlně dopraví až k moři! Vlakem přímo do Splitu, Rijeky, Ogulinu nebo Záhřebu. Jízdenky již od 590 Kč.

vlaky do Chorvatska - Strana 2 z 2 -

Vlak RegioJetu v Chorvatsku.

Vlakem do Chorvatska – letos až do Splitu | Duha Tour s.r.o.

!!! Letos AŽ DO Splitu !!! Zahájili jsme prodej jízdenek na vlak Regiojet z ČR do Chorvatska. V letošním roce se vlakem dostanete nejen do Rijeky, ale až do

Dráhy vypraví v létě spoje na Balt, do Tater pošlou autovlak...

České dráhy v létě spustí přímé noční vlakové spoje do polských letovisek u Baltského moře. Dopravce bude v létě vypravovat i další noční vlaky do zahraničí, například na Slovensko nebo do Maďarska.

Jízdenky pro cestu do Chorvatska | České dráhy

Jízdenka Interrail Platnost od 11. 5. 2022

Doprava do Chorvatska: autem, letecky, vlakem, busem... | CK...

Vede až k hraničnímu přechodu do Černé Hory a tam končí až na samém jejím jihu. A jelikož chorvatské pobřeží je na pár kilometrů přerušené Bosnou a Hercegovinou, prochází tahle silnice celkem třemi státy.

Vlakem do Chorvatska | České dráhy

Do celého Chorvatska je možné cestovat na Včasnou jízdenku Chorvatsko, na jízdenky NRT (plné jízdné) nebo na zvýhodněné zpáteční jízdenky City Star..

Jak nejlépe vlakem k moři: Přímý spoj do Chorvatska si lidé...

RegioJet chce letos převézt vlakem k Jadranu více než sto tisíc dovolenkářů. „Noční skok“ k moři mnohé láká. Nemusejí řídit a ještě se vyspí.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky