Sháníte letenku s nejlepší cenou?

mallorca water park elektrospotřebičů

Apartmán White Avenue Kolombo

White Avenue Kolombo - Při pobytu v apartmánu Apartmán White Avenue hosté mohou relaxovat na střešní terase a užít si 20-minutovou procházku k Colombo Gold Center.

HOTEL ZEN ROOMS UNION PLACE, KOLOMBO

Hotel Zen Rooms Union Place Kolombo - 3-hvězdičkový hotel. Zen Rooms Union Place je 3-hvězdičkový hotel pouze 1500 metrů od takových památek jako Old Parliament Building, Colombo National Museum a Gemmological …

Dovolená Beaches Negril Spa&Beach Resort, Jamajka ...

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Zenrooms Havelock Town Kolombo

Hotel Zenrooms Havelock Town Kolombo - 3-hvězdičkový hotel. Zenrooms Havelock Town je 3-hvězdičková nemovitost v těsném sousedství Selyn.

Al Naseem, Madinat Jumeirah *****, Spojené arabské emiráty ...

Pohodlný nákup dovolenky so - pestrá ponuka zájazdov od významných cestovných kancelárií do celého sveta. Denne nové Last Minute ponuky.

KANDY VILLA CLUB LESPRI, KOLOMBO

Kandy Villa Club Lespri Kolombo - Nabízející parkování na soukromém parkovišti zdarma a restauraci, vila Kandy Villa Club Lespri je situována 1.9 km od Muzeum holandske kolonialni nadvlady v …

HOTEL VISTA SEA VIEW LOFT, KOLOMBO

Hotel Vista Sea View Loft Kolombo - 2-hvězdičkový hotel. 2-hvězdičkový Hotel Vista Sea View Loft ubytuje hosty zhruba 1.6 km od Talangama Wetland, Dewatagaha Mosque a Khan Clock Tower.

Seatra Residencies Kolombo

Seatra Residencies Kolombo - Seatra residency promises a relaxing and wonderful visit se nachází v Bambalapitiya oblasti, několik kroků od věž a muzea. Apartmán poskytuje prádelna a …

Maritsa Studios Kéfalos

Maritsa Studios Kéfalos - Umístěn blízko bary a restaurace, apartmán Maritsa Studios pokoje s výhledem na moře.

YOHO COLOMBO GUEST, KOLOMBO

Yoho Colombo Guest Kolombo - Majetek zahrnuje 13 pokojů.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky