Sháníte letenku s nejlepší cenou?

karibik absence

Průvodce Karibikem | Rádi cestujeme | nejen levné letenky...
Na začátek něco z historie regionu. Karibik získal jméno podle Karibského moře. Největší část tohoto regionu tvoří Antily, dále sem patří Bahamské ostrovy a pobřeží Jižní a Střední Ameriky.
Plavby Karibikem - okružní plavby lodí | ESO Plavby
Vydejte se s námi na okružní plavbu lodí slunnou oblastí Karibského moře. Mezi pobytem na ostrovech budete hýčkáni luxusem zaoceánské lodi.
Karibik - Dovolená Karibik s ESO travel
Karibik - cestovní kancelář ESO travel nabízí dovolenou u blankytně modrého moře v exotickém prostředí Karibiku. Vyberte si Váš zájezd a nezávazně objednejte online!
Karibik - Mapa oblasti
Skupina největších ostrovů se nazývá Velké Antily a dominuje zde ostrov Kuba společně s ostrovem Hispaniola, na kterém se nachází Dominikánská republika a Haiti.
Kolika jazyky se mluví v Karibiku? Možná budete překvapeni...
Statistika ale hovoří jasně, jestliže je v Karibiku zhruba čtyřicet milionů obyvatel, plné dvě třetiny z nich mají jako první jazyk španělštinu, čtvrtina pak mluví francouzsky a na angličtinu nebo holandštinu připadá zbylých 15, respektive...
9 nejkrásnějších ostrovů v Karibiku, které stojí za to...
Karibik je sám o sobě pojmem krásy, luxusní dovolené a úchvatných zážitků. Poznejte s námi jeho nejkrásnější ostrovy.
Kam na dovolenou do Karibiku |
Nevíte, kam letět na dovolenou do Karibiku k moři, za potápěním a šnorchlováním? Vybrali jsme pro vás 8 letovisek a oblastí, kde strávíte tu nejlepší dovolenou.
Johnny Depp končí v Pirátech z Karibiku? Scenáristé Deadpoola...
Jack Sparrow už možná nebude jako dřív...
Nádherný Karibik -
Když se řekne Karibik, pak si každý z nás představí zlatavé slunce, blankytnou oblohu, pláže a azurově zbarvené moře. Jednou ze zemí, kde se vám všechno toto splní je Dominikánská republika, která sama o sobě [..
Nejkurióznější místa Karibiku: Kde máte vysokou pravděpodobnost...
V Karibiku je v tomto ročním období krásně. Na tom se asi shodneme všichni. Nekonečné pláže, na nich bary, kde vám namíchají skvělý koktejl z místního rumu, stín palem… Co dalšího ale víte o místech, kam na dovolenou vyráží stále více Čechů...

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky