Sháníte letenku s nejlepší cenou?

fotbal bulharsko kraj koronavirus

Bulharsko - Hodonínský deník

Články na Hodonínský deník se štítkem Bulharsko

Koronavirus versus fotbal. Hrozí tribuny bez diváků - Olomoucký...

Bulharský celek Ludogorec Razgrad, vedený českým trenérem Pavlem Vrbou, minulý týden prohrál v Evropské lize doma s Interem Milán 0:2. Ve čtvrtek se má představit na San Siru v odvetě, nad zápasem se ale vznáší otazník.

V Bulharsku se koronavirus šíří rychleji než v Itálii.

V Bulharsku je registrováno 966 potvrzených případů nákazy koronavirem. Během pondělí přibylo 51 nakažených. Úmrtí spojovaných s nemocí covid-19, kterou koronavirus vyvolává, je aktuálně 45.

Koronavirus - Olomoucký deník

Články na Olomoucký deník se štítkem Koronavirus

Koronavirus Bulharsko |

Koronavirus v Bulharsku aktuálně: Počet nakažených v Bulharsku, úmrtí. Zprávy Covid-19 Bulharsko, aktuální informace, grafy.

Koronavirus | Olomoucká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého...

Olomoucká Drbna - zpravodajský portál zaměřený čistě na lokální dění. Portál o lidech, které denně potkáváte na ulicích, v sousedství, stadionech, divadlech, kinech, u lékařů apod.

Týdeník Gól 13/2020: Rozhovor s Pavlem Vrbou | Soutěže | Fotbal...

Možná si připadá jako v době, kdy byl trenérem české reprezentace. I v Bulharsku kvůli pandemii koronaviru fotbalová liga stojí, kouč Ludogorce Razgrad Pavel VRBA s asistenty Zdeňkem Bečkou a Martinem Ticháčkem rozdali hráčům individuální...

Koronavirus versus fotbal. Hrozí tribuny bez diváků -

Bulharský celek Ludogorec Razgrad, vedený českým trenérem Pavlem Vrbou, minulý týden prohrál v Evropské lize doma s Interem Milán 0:2. Ve čtvrtek se má představit na San Siru v odvetě, nad zápasem se ale vznáší otazník.

Koronavirus Bulharsko a cestování aktuálně |

Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Bulharsku. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?

Koronavirus ve světě: Nákaza se objevila v Bulharsku, Argentina...

Bulharsko ohlásilo první dva případy nákazy novým koronavirem, uvedla dnes agentura TASS s odvoláním na místní média. První potvrzenou oběť na území Jižní Ameriky ohlásila Argentina.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky